Jeep Renegade

zł 69 900
Gama
Benzyna - Diesel
110 - 170 KM / 69,8 - 125 kW
4,0 - 8,8 (l/100Km)
5
Euro 6
Automatyczna - Manualna - Dwusprzęgłowa

Szczegóły

Informacje o modelu

NAJZWINNIEJSZY SUV W HISTORII
Gdy świat stawia przed Tobą zaskakujące wyzwania, potrzebujesz samochodu, który jest gotów niemal na wszystko. Jeep® Renegade ma wszystko, czego potrzebujesz i tylko to, czego potrzebujesz. Gotów na przygodę?

Dodaj go do ulubionych i udostępnij innym!

Dziedzictwo

NIEZWYKŁA INSPIRACJA
Wygląd Jeepa Renegade inspirowany jest oryginalnym Jeepem Willys MP z 1941 roku, jednym z pierwszych pojazdów wojskowych z masowej produkcji w USA.

 

DETALE VINTAGE
Inspirowany zabytkowym zbiornikiem na paliwo z oryginalnego Jeepa Willys, wzór ten jest charakterystycznym elementem łączącym detale znajdujące się wewnątrz Jeepa Renegade z jego wyglądem zewnętrznym.

 

DESIGN, KTÓRY ROZPOZNAJESZ
Jeep® Renegade jest bogaty w unikalne detale legendarnej marki Jeep®. Na jego wygląd wpłynęła żywa legenda pojazdów Jeep®, których surowy design i muskularna sylwetka zostały tu odświeżone energetycznym stylem.

 

ZANURZONY W DZIEDZICTWIE JEEPA
Odkrywając wnętrze Jeepa Renegade, odnajdziesz wiele unikalnych detali charakterystycznych dla DNA marki Jeep®.

Dodaj go do ulubionych i udostępnij innym!

Nadwozie

Jeep® Renegade przenosi podziw dla kultowej marki na zupełnie nowy poziom. Zaprojektowany do jazdy w mieście i stworzony z dzikości, jest pełen unikalnych detali i elementów, które wykreowały legendę marki Jeep®.
Z przodu Renegade jest zdecydowanym jeepem z charakterystyczną kratą wlotu powietrza z siedmioma szczelinami, duże okrągłe reflektory poniżej linii maski dodają surowości jego sylwetce. Kontynuacją dziedzictwa marki Jeep® są trapezowe nadkola.
Na tylnych lampach i emblemacie Renegade z boku pojazdu umieszczono motywy graficzne z kanistrów z zabytkowych modeli.
Renegade to w każdym calu Jeep® i stylowy samochód współczesny do ostatniego szczegółu.

 

ZNAJDŹ SWOJĄ KOMBINACJĘ
Dostępny w 4 różnych wersjach wyposażenia, 10 żywych kolorach nadwozia i 9 różnych dwukolorowych kombinacjach z czarnym akcentem na dachu – Renegade zachowuje kultowy wrodzony charakter marki Jeep®, pokazując jednocześnie swój własny nonkonformistyczny temperament.

Dodaj go do ulubionych i udostępnij innym!

Wnętrze

EMOCJONUJĄCY DESIGN
Wnętrza Jeepa® Renegade to starannie dopracowane detale, innowacyjne połączenia kolorów i wysokiej jakości materiałów,
najnowocześniejsza technologia oraz inteligente rozwiązania przestrzeni bagażowej.
Jego mocny i energiczny wygląd czerpie z legendarnego dziedzictwa marki, wzniesionego na kolejny poziom.
Inspirowany sportami ekstremalnymi, projekt łaczy miękkie formy z odważnymi akcentami.
Przenikanie się tych elementów budzi prawdziwe emocje.
KOMFORT JESZCZE NIGDY NIE BYŁ TAK FUNKCJONALNY Wnętrze nowego Jeepa® Renegade inteligentnie łączy zmysłowe materiały z odważnymi elementami funkcjonalnymi,
takimi jak uchwyt dla pasażera, niezbędny w trakcie off-roadowych przygód.
Detale inspirowane legendarnym dziedzictwem marki Jeep® tworzą wysmakowaną, elegancką kompozycję.

 

INSPIRUJĄCE POŁĄCZENIA KOLORÓW I TAPICERKI
Wykończenia wnętrza Jeepa® Renegade obejmują ergonomicznie zaprojektowane, wykonane z wysokiej jakości materiałów
fotele oraz kolorowe anodyzowane akcenty, inspirowane wyczynowymi googlami używanymi w sportach ekstremalnych. 

Dodaj go do ulubionych i udostępnij innym!

Technologia

TECHNOLOGIA NA DOTYK
Komunikacja, rozrywka i nawigacja. W wyposażeniu Renegade znajdziesz najnowocześniejszą technologię, dzięki której panujesz nad wszystkim prosto i intuicyjnie.

 

ZAPLANUJ PERFEKCYJNĄ PODRÓŻ
WYŚWIETLACZ TFT 7" Największy w tym segmencie kolorowy wyświetlacz w zestawie wskaźników, dostępny standardowo w wersjach Limited i Trailhawk, pozwala za pomocą przycisków na kierownicy dowolnie konfigurować informacje wyświetlane na ekranie. Wyświetlacz prezentuje intuicyjne ikony oraz instrukcje oraz oferuje szeroki zakres możliwości dostosowywania jego konfiguracji do indywidualnych potrzeb - od podstawowego odczytu prędkości aż po szczegółowe informacje o stanie pojazdu. Dodatkowo w wersji 4WD wyświetlane są tryby systemu Selec-Terrain®.

 

BĄDŹ W KONTAKCIE ZE SWOIM ŚWIATEM: SYSTEM MULTIMEDIALNY UCONNECT™ LIVE
Komfort i rozrywkę na pokładzie gwarantuje ekran dotykowy Systemu multimedialnego Uconnect™ Radio Live dostępny w rozmiarach 5 i 6,5 cala. Dołączając do tego kompatybilny smartfon z funkcją Bluetooth®, zawsze będziesz mieć kontrolę nad swoją muzyką, wiadomościami i rozmowami, nie używając przy tym rąk. Dodatkowo system LIVE Uconnect™ z ekranem 6,5-cala oferuje system nawigacji ze wspaniałą grafiką 3D i czujnikami funkcji Assisted-GPS zapewniającymi precyzyjne pozycjonowanie na obszarach, gdzie sygnał GPS może być zakłócany.
 

POSŁUCHAJ DŹWIĘKU PRZYGODY: SYSTEM BEATSAUDIO™
Dzięki wyposażonemu w 9 głośników systemowi BeatsAudio™ o mocy 560 W będziesz
mógł cieszyć się dochodzącym z każdej strony wyraźnym dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości.
W skład systemu BeatsAudio™ w modelu Jeep Renegade wchodzą następujące elementy wyposażenia: dwa głośniki wysokotonowe, kopułkowe BeatsAudio™ na desce rozdzielczej
dwa głośniki wysokotonowe, kopułkowe BeatsAudio™ na drzwiach,
cztery mid-woofery BeatsAudio™ o wymiarach 6 × 9 cali umieszczone na przednich i tylnych drzwiach
jeden subwoofer 165 mm 10 l BeatsAudio™ z tyłu
8-kanałowy cyfrowy wzmacniacz BeatsAudio™ ‒ 400W 

Dodaj go do ulubionych i udostępnij innym!

Bezpieczeństwo

Aby czerpać przyjemność z unikalnych wrażeń z jazdy, ważne jest poczucie bezpieczeństwa za kierownicą. Do Nowego Jeep® Renegade dostępnych jest ponad 60 systemów bezpieczeństwa i ochrony, w tym po raz pierwszy w tym segmencie system unikania kolizji czołowych Forward Collision Warning i asystent pasa ruchu LaneSense™ Departure Warning-Plus.

 

KOMFORT BEZSTRESOWEJ JAZDY DZIĘKI SYSTEMOWI FORWARD COLLISION WARNING Z UKŁADEM CRASH MITIGATION
Dzięki czujnikom radarowym i wideo ten innowacyjny system jest w stanie określić, czy Jeep® Renegade zbliża się zbyt szybko do innego pojazdu lub dużej przeszkody na swojej drodze - i ostrzec lub pomóc w uniknięciu/złagodzeniu skutków niebezpiecznych zdarzeń.
Układ ten interweniuje w 3 krokach:
Predictive Collision Warning - system sygnalizacji dźwiękowej i wizualnej z dodatkową
funkcją „szarpnięcia hamulcem”, ostrzegający o zbliżaniu się pojazdu do przeszkody.
Zaawansowany asystent hamowania (ABA) - jeśli kierowca reaguje na sytuację
na drodze, ale nie hamuje odpowiednio mocno, zaawansowany asystent hamowania (ABA)
zwiększy siłę hamowania w celu uniknięcia wypadku lub ograniczenia jego skutków.
System ograniczania skutków zderzenia (Collision Mitigation) - jeśli kierowca nie
reaguje na sytuację na drodze, system włącza układ hamulcowy w celu uniknięcia/ograniczenia skutków kolizji.

 

DOMINUJ NA DRODZE: AYSTENT PASA RUCHU LaneSense™
W modelu Jeep® Renegade zawsze jedziesz w dobrym kierunku. Pozycja pojazdu na pasie ruchu jest monitorowana przez kamery. Jeżeli kierowca zbliży się w sposób niezamierzony do granic pasa, system ostrzeże go o tym zagrożeniu sygnałami wizualnymi i dźwiękowymi. Ponadto w przypadku wykrycia, że samochód zjeżdża z pasa, system będzie aktywnie wspomagał kierowcę w podjęciu odpowiednich manewrów korygujących z wykorzystaniem funkcji elektronicznego wspomagania układu kierowniczego.

 

TWOJE TRZECIE OKO: MONITOROWANIE MARTWYCH PÓL WIDZENIA (BSM) I OBSZARU ZA POJAZDEM (REAR CROSS PATH DETECTION)
Dzięki ciągłemu monitorowaniu przestrzeni pomiędzy pojazdem a innymi użytkownikami drogi system monitorowania martwego pola pomaga zachować bezpieczną odległość od innych pojazdów. W momencie pojawienia się sytuacji zagrożenia związanej z martwym polem widzenia z tyłu lub z boku pojazdu kierowca jest odpowiednio powiadamiany za pomocą podświetlanych ikon na lusterkach bocznych lub sygnału dźwiękowego.

 

BLISKO TWOICH POTRZEB: ADAPTACYJNY TEMPOMAT (ACC)
System ten automatycznie dostosowuje prędkość pojazdu przy zbliżaniu się do innego pojazdu na tym samym pasie ruchu lub przy wjeździe pojazdu na ten sam pas ruchu. Jeżeli jednak jadący z przodu pojazd przyspieszy lub zjedzie na inny pas, system zacznie zwiększać prędkość pojazdu aż do osiągnięcia wartości ustawionej na tempomacie. Funkcja ta jest szczególnie użyteczna podczas jazdy w trudnych warunkach pogodowych lub przy ograniczonej widoczności.

 

NIE OGLĄDAJ SIĘ ZA SIEBIE: TYLNA KAMERAZ UKŁADEM DYNAMICZNYCH LINII
Poszerz swoje pole widzenia. Dzięki tylnej kamerze cofania ParkView będziesz mieć doskonałą widoczność podczas cofania, a dzięki układowi dynamicznych linii będziesz mógł skorzystać z dodatkowych wskazówek ułatwiających parkowanie.

 

POCZUJ SWOBODĘ: KEYLESS ENTER-N-GO™ I IMMOBILIZER SILNIKA SENTRY KEY
Renegade opracowano z myślą o bezpieczeństwie. Dotyczy to również kluczyków. Podczas wchodzenia do samochodu elektroniczny czujnik jest w stanie wykryć, czy masz przy sobie pilota. Jeśli tak, będziesz mógł uruchomić samochód, naciskając przycisk Start&Stop. Dodatkowo w silniku wbudowano przekaźnik, który rozpozna, czy używasz osobistego kluczyka. W przypadku wykrycia nieprawidłowego kluczyka, silnik wyłączy się po kilku sekundach.

 

BEZPIECZNIEJSZY NIŻ MOŻESZ TO SOBIE WYOBRAZIĆ
Renegade pomaga kierowcy uzyskać optymalne parametry jazdy w każdej sytuacji. Model ten wyposażono w różne systemy bezpieczeństwa Jeep® DNA, takie jak asystent ruszania pod wzniesienie Hill Start Assist (HSA), system kontroli zjazdu Hill Descent Control ułatwiający bezpieczny zjazd po stromych zboczach w terenie oraz układ monitorowania ciśnienia w oponach (TPM) informujący o zbyt niskim ciśnieniu w oponach.

Dodaj go do ulubionych i udostępnij innym!

Możliwości

Moc pod kontrolą. W mieście czy na bezdrożach już nic nie będzie Cię ograniczać w poszukiwaniu przygody. Jeep® Renegade jest pojazdem z najlepszymi w swojej klasie właściwościami terenowymi, gwarantującymi wyjątkową przyjemność z jazdy pierwszą w swoim segmencie 9-biegową skrzynią automatyczną, innowacyjnymi systemami napędu 4x4 Jeep® Active Drive i Active Drive Low Drive oraz kompleksowym system zarządzania trakcją Selec-Terrain®. Najwyższej klasy osiągi z certyfikacją Trail Rated®.

BĄDŹ PIERWSZY: 9- BIEGOWA SKRZYNIA AUTOMATYCZNA
Jeep® Renegade to pierwszy kompaktowy SUV wyposażony w 9-biegową skrzynię automatyczną, która poprawia komfort jazdy i osiągi dzięki monitorowaniu temperatury przekładni, prędkości pojazdu oraz systemu elektronicznej stabilizacji toru jazdy oraz 20-stoma indywidualnymi mapami zmiany biegów z dopasowaniem do konkretnych warunków podczas jazdy. Nowa skrzynia biegów gwarantuje szybsze reaguje na polecenia kierowcy, lepsze przyspieszenie i płynną zmianę biegów, co idealnie sprawdza się przy jeździe na autostradzie.

W EKSTREMALNYCH WARUNKACH: SYSTEM NAPĘDU 4X4 ACTIVE DRIVE
Gwarancją najlepszych w swojej klasie właściwości 4x4 Jeepa Renegade w każdych warunkach na drodze i poza nią jest jego prawdziwy charakter marki Jeep® oraz możliwość wyboru dwóch innowacyjnych systemów napędu 4x4: Jeep® Active Drive i Jeep® Active Drive Low.
Jeep® Active Drive System Jeep® Active Drive jest w pełni automatyczny i oferuje możliwość płynnego włączania i wyłączania napędu na cztery koła przy każdej prędkości. System ten nie wymaga interwencji kierowcy, zapewnia korekcję znoszenia w trakcie dynamicznych manewrów i poprawia parametry jazdy zarówno przy podsterowności jak i nadsterowności.
 Jeep® Active Drive Low W porównaniu do Jeep® Active Drive, Jeep® Active Drive Low jest zaawansowanym systemem zaprojektowanym do jazdy w trudnym terenie. W systemie tym dostępne jest przełożenie pełzające 20:1, dzięki któremu maksymalnie można wykorzystać możliwości napędu na cztery koła. System współpracuje z systemem zarządzania trakcję Selec-Terrain, który wyposażony jest system utrzymujący prędkość zjazdu w terenie Hill-Descent Control. W modelu Trailhawk dostępny jest w systemie Selec-Terrain tryb "Rock", żeby zmaksymalizować trakcję i przyczepność kół.

ZACHOWAJ KONTROLĘ: HILL DESCENT CONTROL
System HDC (Hill Descent Control) umożliwia płynny i kontrolowany zjazd ze wzniesienia po nierównej lub śliskiej nawierzchni bez potrzeby używania pedału hamulca. Po aktywowaniu HDC pojazd będzie zjeżdżał po stromych pochyłościach korzystając z układu hamulcowego ABS do kontrolowania prędkości każdego koła, tak aby zapewnić optymalne i bezpieczne tempo zjazdu.

DOSKONAŁY W KAŻDYCH WARUNKACH: SELEC-TERRAIN®
Jeep® Active Drive i Active Drive Low współpracują z systemem zarządzania trakcją Selec-Terrain®. Selec-Terrain® umożliwia uzyskanie optymalnych osiągów poprzez wybór odpowiedniego ustawienia do jazdy po drogach i jazdy w terenie. Jedź, gdzie chcesz i rób, co chcesz. Taką zasadą będziesz się mógł kierować dzięki możliwości wyboru nawet pięciu specjalnie dobranych trybów: Auto, Snow (Śnieg), Sand (Piasek) i Mud (Błoto) oraz w systemie Jeep® Active Drive Low tryb Rock (Skały - wyłącznie w wersji Trailhawk).

TRAILHAWK, TERENOWE DNA
Jeep® Renegade Trailhawk został zaprojektowany, aby wyróżniać się doskonałymi parametrami w jeździe po najtrudniejszych szlakach i oferować najlepsze parametry terenowe takie jak trakcja, prześwit, zwrotność i głębokość brodzenia. Oznacza to, że Trailhawk poradzi sobie nawet w najtrudniejszym terenie. Wersja Trailhawk dostępna jest z 9-biegową skrzynię automatyczną i silnikiem diesla 2.0 Multijet II o mocy 170 KM oraz zaawansowaną wersję systemu zarządzania trakcję Selec-Terrain z trybem Rock (Skały).
Trailhawk oferuje najlepsze w klasie właściwości 4x4 z certyfikacją Trail Rated:
Standardowy system napędu 4x4 Jeep® Active Drive Low z przełożeniem pełzającym 20:1
System zarządzania trakcją Selec-Terrain® z dodatkowym trybem Rock
Zwiększony o 2 cm prześwit do 21 cm
Osłony podwozia i charakterystyczne tylne czerwone zaczepy holownicze
Unikalna konstrukcja pozwala uzyskać kąt natarcia 30,5°, kąt rampowy 25,7° i kąt zejścia 34,3°
Unikalne 17-calowe obręcze kół z oponami do jazdy po drogach i w terenie
Artykulacja kół do 20 cm
System Hill-Descent Control
Głębokości brodzenia do 48 cm
Zdolność holowania przyczepy o masie 1500 kg z dostępnym pakietem holowniczym.

Dodaj go do ulubionych i udostępnij innym!
Test
Nadal nie jesteś zdecydowany? Przetestuj swój nowy samochód zanim go kupisz.
Kup
Wybrałeś już pojazd? Nie pozwól, by Ci to wyszło z głowy: kup samochód już teraz albo poproś o wycenę.
Finansowanie
Zapoznaj się z usługami finansowymi oferowanymi przez Fiata.

Wyposażenia