Jeep Grand Cherokee

zł 236 600
Gama
Benzyna - Diesel
190 - 468 KM / 140 - 344 kW
7,0 - 14 (l/100Km)
5
Euro 6
Automatyczna

Szczegóły

Informacje o modelu

Dominujący na scenie
Duży luksusowy SUV (segment I) - oferuje wszystko co potrzebne do jazdy w terenie, jak również w jeździe miejskiej. Poczuj najwyższy komfort, luksusowe wnętrze i funkcjonalne rozwiązania motoryzacji z Jeepem® Grand Cherokee.
Zdecydowany i elegancki wygląd zewnętrzny emanuje mocą z każdej części samochodu. Każda wersja modelowa Grand Cherokee 2014, od Laredo po Summit, proponuje luksusowe akcenty stylizacji nadwozia, w tym nową kratę chłodnicy i zderzak, charakterystyczne światła do jazdy dziennej, reflektory przeciwmgielne oraz system bezkorkowego wlewu paliwa.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Wnętrze

NOWY POZIOM LUKSUSU
Elegancki, nowy model Summit to stylowe i przytulne wnętrze z podgrzewanymi i wentylowanymi fotelami obitymi skórzaną tapicerką Natura Plus z przeszyciami i zamszowymi wstawkami. Całość podkreślają akcenty z egzotycznego drewna ‘open-pore’ i chromowane elementy. Nasze dążenie do doskonałości widać w luksusowych panelach drzwi z wykończeniem w prawdziwym drewnie, konsoli środkowej oraz nowej gałce dźwigni zmiany biegów.

SPERSONALIZOWANY ZESTAW WSKAŹNIKÓW
Możesz osiągnąć cel, o jakim inni mogą tylko pomarzyć. Nowy 7-calowy wyświetlacz wielofunkcyjny TFT, w standardzie we wszystkich wersjach, umożliwia konfigurację formy i treści pokazywanych informacji zgodnie z preferencjami kierowcy. Szczegółowe informacje dotyczące pojazdu: prędkościomierz, system nawigacji, system Selec-Terrain®, system Quadra-Lift® są wyświetlane w zestawie wskaźników kolorystycznie komponujących się z wnętrzem.

Silniki
SILNIK V6 3.0L DIESEL:
• 250 KM @ 4 000 obr./min
• 8-stopniowa automatyczna skrzynia biegów z trybem Eco Mode, ograniczającym zużycie paliwa
• Zdolność uciągu do 3,500 kg
• 9% poprawa* parametrów emisji CO2 (w cyklu mieszanym) w trybie Eco Mode
• 10% poprawa* parametrów zużycia paliwa (w cyklu mieszanym) w trybie Eco Mode
• Łopatki zmiany biegów przy kierownicy

SILNIK V6 3.6L PENTASTAR®:
• 286 KM @ 6 350 obr./min
• 8-stopniowa automatyczna skrzynia biegów z trybem Eco Mode, ograniczającym zużycie paliwa
• 5% poprawa* parametrów emisji CO2 oraz zużycie paliwa (w cyklu mieszanym) w trybie Eco Mode
• Łopatki zmiany biegów przy kierownicy

Silnik V8 5.7L 
Technologia Oszczędnego zużvcia paliwa (FuelSaving Technology):
• 352 KM @ 5 200 obr./min
• Technologia MDS z systemem dezaktywacji wybranych cylindrów
• 8-stopniowa automatyczna skrzynia biegów z trybem Eco Mode, ograniczającym zużycie paliwa
• Zdolność uciągu do 3,500 kg
• 8% poprawa* parametrów emisji CO2 oraz zużycie paliwa (w cyklu mieszanym) w trybie Eco Mode
• Łopatki zmiany biegów przy kierownicy

Silnik HEMI V8 6.4L
• 468 KM @ 6250 obr./min.
• Moment obrotowy 624 Nm przy 4100 obr/min
• Nowy system kontroli startu LAUNCH CONTROL
• 8-biegowa skrzynia automatyczna
• Opony Pirelli P Zero 295/40 ZR20

NOWA 8-STOPNIOWA AUTOMATYCZNA SKRZYNIA BIEGÓW
Nowa, wyjątkowa 8-stopniowa automatyczna skrzynia biegów zapewnia ograniczenie zużycia paliwa, lepsze przyspieszenie i płynną zmianę biegów. Sterowana w pełni elektronicznie, posiada również ręczną możliwość zmiany biegów za pomocą łopatek przy kierownicy. Dzięki ponad 40 indywidualnym mapom sprawia, że skrzynia biegów dostosowuje się do warunków, optymalizując zużycie paliwa, osiągi i przyjemność z jazdy. Inteligentne oprogramowanie uwzględnia czynniki zmienne, m.in. przebieg momentu obrotowego, przypadki redukcji biegu, przyspieszenie poprzeczne i wzdłużne, zmiany nachylenia drogi oraz przyczepności i częstotliwość zmiany przełożeń w celu określenia właściwej mapy. Dodatkowe parametry zawarte w strategii kontroli obejmują kontrolę prędkości pojazdu, elektroniczną kontrolę stabilności i temperatury. Wynikiem jest przełożenie, idealnie dopasowane do osiągów i optymalizujące właściwości jezdne.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Technologia

JASNY. INTULICYJNY. SYSTEM UCONNECT®
To co najlepsze jest jeszcze lepsze: nowy, uaktualniony system Uconnect® jest wyposażony w ogromny ekran dotykowy 8,4 cala oraz przyciski zapewniające pełny dostępu do wszystkich funkcji, w tym sterowania klimatyzacją i systemem multimedialnym. System Bluetooth® pozwala na przesyłanie dźwięku i sterowanie za pomocą poleceń głosowych. Posiada również port USB, czytnik kart SD, radio DAB i nawigację z grafiką 3-D w systemie Uconnect®.

NAGŁOŚNIENIA HARMAN KARDON®
Wysokiej klasy system nagłośnienia oferowany w standardzie w Jeepie® Grand Cherokee w wersjach Summit oraz SRT to prestiżowe rozwiązanie dla największych miłośników czystych dźwięków. 19 głośników i subwooferów GreenEdge oraz 825-watowy wzmacniacz zapewniają wszystko, co potrzebne, by cieszyć uszy dźwiękiem najwyższej jakości.

SYSTEM AKTYWNEJ ELIMINACJI SZUMU (ANC)
By jazda była jeszcze bardziej przyjemna, innowacyjny system ANC kontrastuje i eliminuje wszelkie dźwięki silnika wewnątrz pojazdu. Hałas silnika jest wykrywany w czasie rzeczywistym przez mikrofony. Następnie emitowane są odwrotne fale dźwiękowe, by wyeliminować niekomfortowy dla ucha hałas o niskiej częstotliwości i zapewnić przyjemną, cichą jazdę.

KAMERA TYLNA PARKVIEW®
Nowa kamera tylna ParkView® z asystentem parkowania wyświetla widok za pojazdem oraz rodzaj siatki pozycyjnej, ułatwiając manewrowanie na ciasnych parkingach.

SELEC-TERRAIN®
Legendarne możliwości pojazdu Jeep® są jeszcze lepsze dzięki systemowi Selec-Terrain®, oferującemu pięć trybów pracy, spośród których można wybrać taki, który najbardziej odpowiada konkretnej nawierzchni lub warunkom  atmosferycznym, np. śniegu. Znakomitą przyczepność zapewniają również  prawdzone systemy napędu 4x4 Quadra-Trac II® lub Quadra-Drive II®. Pneumatyczne zawieszenie Quadra-Lift pomaga w zapewnieniu optymalnego komfortu, właściwości jezdnych i wysokości prześwitu podczas jazdy na drodze, jak i w terenie. 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

 

OSTRZEŻENIE O ZAGROŻENIU NAJECHANIA NA POPRZEDZAJĄCY POJAZD

Ostrzeżenie o zagrożeniu najechania na poprzedzający pojazd (FCW) to system, który wykorzystuje czujniki radarowe, aby ostrzec kierowcę o zbyt szybkim zbliżaniu się do poprzedzającego pojazdu, umożliwiając podjęcie odpowiedniego działania celem uniknięcia kolizji.

Jeśli system uzna, że istnieje zagrożenie kolizją:

    1. wstępnie uruchamia układ hamulcowy

    2. ostrzega kierowcę za pomocą sygnałów dźwiękowych i wizualnych

    3. jeśli kierowca nadal nie reaguje, wykonuje „szarpnięcie hamulca”

    4. przez następne 1,5 sekundy ograniczonego hamowania daje kierowcy dodatkowy czas na reakcję

    5. jeśli kierowca nie hamuje odpowiednio mocno, Zaawansowany Asystent Hamowania (ABA) zwiększy siłę hamowania w celu uniknięcia wypadku lub ograniczenia jego skutków, natomiast nie zostanie aktywowany, jeśli kierowca nie naciśnie pedału hamulca; jeśli kierowca zdejmie nogę z hamulca, Zaawansowany Asystent Hamowania zostanie wyłączony

 

PEŁNA OCHRONA

Jeep® Grand Cherokee jest wyposażony we wszystkie zaawansowane elementy bezpieczeństwa aktywnego i pasywnego, w tym pełną gamę poduszek powietrznych, zaawansowane wielostopniowe czołowe poduszki powietrzne kierowcy i pasażera, przednie boczne fotelowe poduszki powietrzne, przednie i tylne boczne kurtynowe poduszki powietrzne oraz kolanową poduszkę powietrzną kierowcy.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Test
Nadal nie jesteś zdecydowany? Przetestuj swój nowy samochód zanim go kupisz.
Kup
Wybrałeś już pojazd? Nie pozwól, by Ci to wyszło z głowy: kup samochód już teraz albo poproś o wycenę.
Finansowanie
Zapoznaj się z usługami finansowymi oferowanymi przez Fiata.

Wyposażenia