Fiat Panda City Cross

Już od zł 55 400
Modele
Benzyna
69 KM / 51 kW
4,5 - 7,3 (l/100km)
5
Euro6d-TEMP
Manualna

Szczegóły

Informacje o modelu

Zmodernizowany wygląd, jak zwykle ten sam odważny charakter.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Stylistyka

W miejskiej dżungli potrzebujesz solidności wersji Cross.

 

Panda City Cross rozszerza horyzonty w sportowo-użytkowym stylu: od świateł do jazdy dziennej LED po grill w stylu Cross i osłony pod zderzakami w kolorze nadwozia. Czarne lusterka i klamki harmonizują z czarnymi relingami na dachu. Specjalny wzór obręczy kół uzupełnia styl prawdziwego crossovera.

 

Charakterystyczny styl zaakcentowano czarnym logo z tyłu, stanowiącym wyróżnik Pandy City Cross.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Wnętrze

Styl i funkcjonalność crossovera

Sześć poduszek powietrznych zapewniających bezpieczeństwo, automatyczna klimatyzacja, tapicerka foteli ze wstawkami z ekoskóry i specjalna deska rozdzielcza. Doskonały przepis na ekskluzywny styl. A jeżeli to Ci nie wystarcza, możesz wzbogacić Pandę City Cross o pakiet Cross Plus.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Technologia

Pytaj o co chcesz

Smartfon możesz podłączyć do radia Uconnect z wejściem Aux i modułem Bluetooth. Możesz to zrobić przez port USB w szufladce przed fotelem pasażera. Drugie gniazdko, umożliwiające doładowanie baterii, znajdziesz tuż obok uchwytu na smartfon. W Pandzie City Cross wszystko jest w zasięgu ręki.

 

Prostota i technologia

Lista odtwarzania, ulubione stacje radiowe, kontakty, mapy, regulacja temperatury, a nawet aplikacja Find My Car. Wszystkie te funkcje sprawiają, że podróżowanie Pandą City Cross jest prostsze i dostarcza jeszcze więcej radości.

 

Ułatwienia w podróży dzięki smartfonowi

Jeśli Twoja podróż jest pełna wyzwań, dobrze jest ją ułatwić. W tym celu opracowano technicznie zaawansowane rozwiązanie w postaci Panda Uconnect. Aplikację możesz pobrać bezpłatnie na smartfon. Pozwoli ona na nawiązywanie połączeń telefonicznych, słuchanie radia oraz korzystanie z funkcji eco:Drive, Find My Car i wielu innych, które uprzyjemnią Ci podróż.

 

Minimalne zużycie paliwa, maksymalna przyjemność

Kiedy zatrzymujesz samochód, silnik także przestaje pracować. Technologia Start&Stop w Pandzie City Cross przyczynia się do ograniczenia zużycia paliwa, podobnie jak sygnalizator zmiany biegów (GSI) podpowiadający, kiedy należy zmienić przełożenie.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Osiągi i bezpieczeństwo

Dostępny silnik:

  • Silnik benzynowy 1.2 69 KM

 

Bezpieczna podróż Pandą 4x4

Poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera, elektroniczny system stabilizacji toru jazdy (ESC), ABS, ASR, ELD i system City Brake Control: w Pandzie 4x4 nie musisz martwić się o swoje bezpieczeństwo.

 

Ochrona kręgosłupa szyjnego przed urazami

Panda 4x4 myśli o wszystkim. Właśnie dlatego przednie fotele wyposażyliśmy w zagłówki chroniące kręgosłup szyjny przed urazami.

 

Stabilność w każdym terenie

Beztroska jazda: Twoja rodzina jest tak bezpieczna, jak to tylko możliwe. Fiat Panda został wyposażony w stabilizujący tor jazdy system ESC (który obejmuje także ABS, EDB, BAS i funkcję Hill Holder) dzięki czemu masz doskonałą kontrolę podczas manewrów awaryjnych lub na śliskiej nawierzchni.

 

Bezpieczeństwo w mieście

Fiat Panda 4x4 ma off-roadowy charakter, ale doskonale wie, jak bezpiecznie poruszać się po mieście — wyposażyliśmy ją w system City Brake Control, który wykrywa ryzyko kolizji z przeszkodą na drodze lub z innym pojazdem i reaguje, uruchamiając automatyczny hamulec awaryjny.

 

Niestraszne jej żadne warunki...

Dzięki przedniemu zawieszeniu McPherson i zespoleniu tylnych kół Panda 4x4 charakteryzuje się nadzwyczajną zwrotnością. A specjalne całoroczne opony M+S sprawią, że nic nie będzie w stanie Cię powstrzymać — dosłownie nic.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Konfiguruj
Skonfiguruj swój nowy samochód Fiat Panda City Cross
Przetestuj
Nadal nie jesteś zdecydowany? Przetestuj!
Kup
Wybrałeś samochód? Kup już teraz lub poproś o ofertę.
Sfinansuj
Zapoznaj się z oferowanymi sposobami finansowania.

Wersje