Promocja

BEZ WPŁATY WŁASNEJ OD 1599 ZŁ NETTO MIES.
Z odroczoną płatnością pierwszej raty i usługą door to door.

Alfa Romeo Giulia w abonamencie bez wpłaty własnej od 1599 zł netto mies. z odroczoną płatnością pierwszej raty i usługą door to door.


Abonament na samochody Alfa Romeo to nowoczesne rozwiązanie użytkowania auta dla firm bez wpłaty własnej. Klient otrzymuje nową Alfę Romeo na 36 miesięcy z rocznym limitem przebiegu 10 000 km. W cenie stałego, miesięcznego czynszu zawarte jest ubezpieczenie OC na 3 lata i rejestracja. Dodatkowo można dokupić przeglądy techniczne, pakiet serwisowy zapewniający pełną obsługę serwisową i Assistance, a także pakiet ubezpieczeniowy poszerzający ochronę pojazdu. I to wszystko w jednej miesięcznej racie. Po zakończeniu umowy abonamentowej klient może wymienić samochód na nową Alfę Romeo lub zwrócić samochód i zrezygnować z programu.

ODROCZONA RATA I OBSŁUGA DOOR TO DOOR

1. Możliwość odroczenia płatność pierwszej raty o 60 dni

2. Możliwość odroczenia odbioru auta do 90 dni 

- pierwsza rata płatna po odbiorze samochodu
- klient podpisuje umowę, LEASYS rejestruje, ubezpiecza oraz dokonuje płatności za samochód
- możliwością zdalnego podpisania dokumentów

3. Dostawa samochodu do domu klienta

- bezpłatna dostawa do 25 km od punktu dealerskiego
- oferta ważna do 30 czerwca 2020 r.

Dowiedz się więcej o programie na abonament.alfaromeo.pl 
Sprawdź samochody dostępne od ręki na salon.alfaromeo.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej?


Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta wynajmu jest skierowana wyłącznie do przedsiębiorców. Rata wynajmu 1 599 PLN netto dotyczy samochodów Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 GME 280 KM AT Q4 z roku produkcji 2019 dostępnych na stockach dealerskich do wyczerpania zapasów (w racie zawarta jest cena obowiązkowych opcji dodatkowych: Lakier metalizowany,Pakiet „Lighting”, System Carplay/Android Auto, Pakiet „Asystent kierowcy Plus”) w umowie na 36 miesięcy, z limitem 10 000 km rocznie, bez wpłaty własnej. Rata wynajmu 1680 PLN netto dotyczy samochodów Alfa Romeo Stelvio Executive 2.0 GME 280 KM AT Q4 z roku produkcji 2019 dostępnych na stockach dealerskich do wyczerpania zapasów (w racie zawarta jest cena obowiązkowych opcji dodatkowych: lakier metalizowany, Mirroring System Carplay/Android Auto, pakiet „Convenience Plus”) w umowie na 36 miesięcy, z limitem 10 000 km rocznie, bez wpłaty własnej. Oferty wynajmu zawierają możliwość wyboru opcji darmowego odroczenia płatności pierwszej raty o 60 dni albo odroczenia odbioru własnego pojazdu do 90 dni od momentu podpisania umowy. W ratach zawarte jest ubezpieczenie OC. Istnieje możliwość skorzystania z dodatkowej opcji dostarczenia samochodu (door to door) na warunkach określonych w umowie. Promocja ograniczona w czasie. Szczegóły promocji są dostępne u autoryzowanych dealerów Alfa Romeo. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne u dealerów sieci FCA Poland.